Van den Udenhout

Samenwerking als launching partner versterken!

Autobedrijf Van den Udenhout is, net als u, trotse launching partner van stichting Formula-Eindhoven. Wij hebben één gezamenlijk doel: de Formula-E races naar Eindhoven halen.

Graag komen wij met u, als mede-launching partner, in contact om onze samenwerking te versterken.

Netwerk activeren

Om nader kennis te maken, of onze relatie te intensiveren, initiëren een drietal leuke initiatieven voor u en uw collega’s:

  1. Allereerst komen wij graag bij u langs om u gratis een leuke e-Mobility goodiebag te overhandigen die wij speciaal voor u hebben samengesteld.
  2. Daarnaast nodigen wij u graag uit voor ons e-Mobility testevent. Dit organiseren wij bij onze Eindhovense Audi-vestiging, waar u de Audi e-tron, de nieuwe Volkswagen ID.3 en onze Kalkhoff e-bikes zélf kunt ervaren.
  3. Indien gewenst, komen wij met onze elektrische auto's en fietsen bij u op locatie. Om het testevent op deze manier te organiseren bij uw organisatie.

Vindt u het leuk om de relatie met Van den Udenhout te intensiveren en heeft u zelf een idee? Neem contact met ons op om nader van gedachten te wisselen!

Ja, laten wij onze samenwerking versterken:

 
Laat hieronder uw gegevens achter, zodat wij contact met u kunnen opnemen: